Yükleniyor ...
Mono Mimarlık 28. yıl

Yatırımlarımız

Mono Mimarlık - Yatırımlarımız - Orion AVM

ORİON ALIŞVERİŞ VE YAŞAM MERKEZİ

Yatırım, proje ve inşaatı Mono Mimarlık A.Ş tarafından gerçekleştirilen Orion Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nin inşaatı Haziran 1998'de başlamış, 16 Ekim 1999'da ise AVM hizmete açılmıştır. Orion, 25.000 m2 kapalı alanı, 91 mağazası ve 2000'e yakın araç kapasiteli otoparkıyla, Trakya Bölgesi'nin birçok ilke imzasını atan en çağdaş alışveriş merkezi haline gelmiştir. AVM, beş salonlu sinema merkezi, büyük bir bowling salonu, çocuk oyun merkezi ve fast food markaları ile eğlencenin; Migros, Teknosa, D&R ve dünyanın önde gelen markalarıyla da kaliteli alışverişin vazgeçilmez adresi olmuştur.
www.orionavm.com.tr
Orion AVM


Mono Mimarlık - Yatırımlarımız - Orion AVM BOYNER

ORİON AVM - BOYNER MAĞAZASI

Perakende sektörü yatırımlarımızdan biri olan Orion Alışveriş Merkezi BOYNER Mağazası, tekstil, giyim, kozmetik, saat, takı, elektrik-elektronik ve ev tekstil ürünlerinden oluşan geniş ürün yelpazesiyle 1461 m² alanda, AVM ziyaretçilerine ve Trakya halkına hizmet vermektedir.


Mono Mimarlık - Yatırımlarımız - İDE OKULLARI

İDE OKULLARI - ÇAMLICA

Mono Mimarlık'ın eğitim alanındaki ilk yatırımı olan İDE Okulları Çamlıca yerleşkesi, 2286 m²'lik alanda, 44 adet derslik, kütüphane (180m²), spor salonu (270m²), konferans salonu ve hazırlık odaları (240m²), yemekhane (450m²), laboratuar - seçmeli derslik- atölyeler – etkinlik alanları (660m²) , idari alanlar (850m²) ve 1000m²'lik bahçe bahçe alanıyla 2017 yılından itibaren hizmet vermektedir.


Mono Mimarlık - Konut Projelerimiz - Lilyum Evleri Çorlu

LİLYUM EVLERİ - Çorlu

Lilyum Evleri Çorlu, sadece modern ve son teknoloji mimari yapısıyla değil, 5486m2'lik yeşil alanı, yürüyüş parkuru ve çocuk oyun alanlarıyla da bölgeye hayal edilen yaşamın kapılarını aralamıştır. Lilyum Evleri, Çorlu'nun en seçkin ve yapılanmaya en uygun bölgesinde inşa edilmiştir.


Mono Mimarlık - Konut Projelerimiz - Lilyum Evleri Kurtköy

LİLYUM EVLERİ - Kurtköy

Lilyum Evleri Kurtköy, toplam inşaat alanı 23000 m2; açık, kapalı otoparkları, havuzu, yeşil alanları modern ve son teknoloji mimarisi ile İstanbul Anadolu yakası sakinleri için yeni bir yaşamın kapısını aralamıştır.


Mono Mimarlık - Konut Projelerimiz - Sesa Evleri

SESA EVLERİ - Şile (İstanbul)

Lilyum Evleri Kurtköy, toplam inşaat alanı 23000 m2; açık, kapalı otoparkları, havuzu, yeşil alanları modern ve son teknoloji mimarisi ile İstanbul Anadolu yakası sakinleri için yeni bir yaşamın kapısını aralamıştır.


Mono Mimarlık - Yatırımlarımız - Orion AVM YKM

KUEHNE NAGEL LOJİSTİK DEPOSU - GEBZE (GGOSB)

Gebze Güzeller Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan X m2 lojistik deposu ile uluslararası Kühne Nagel firmasına hizmet verilmektedir.

Mono Mimarlık - Yatırımlarımız - Enerji Sektörü Projelerimiz

ENERJİ SEKTÖRÜ PROJELERİMİZ

Yazı Hidroelektrik Santral Projesi - ÇANKIRI

Yaylabel Hidroelektrik Santral Projesi - ISPARTA

Su Şehri Hidroelektrik Santral Projesi - SİVAS

Orhanlı Rüzgar Enerjisi Santral Projesi - ANTAKYA