Yükleniyor ...
Mono Mimarlık 28. yıl

İnsan Kaynakları

Çalışanların kendisini geliştirebileceği çalışma ortamını ve memnuniyetini sağlamak, İnsan Kaynakları Departmanı’nın temel ilkesidir. Bu doğrultuda Mono Mimarlık, tüm çalışanlarına kendilerini mesleki yönde geliştirebilecekleri, karşılıklı sevgi, saygı ve güvene dayanan bir iş ortamı sunmaktadır.

İşin gerektirdiği bilgi, donanım ve deneyime sahip, gelişime açık, etik değerleri benimsemiş, mesleğini seven ve özverili çalışan bir kadroya sahip olan Mono Mimarlık’ta Güvenilirlik, Ekip Çalışması, Kalite Odaklılık ve Müşteri Memnuniyeti ilkeleri ön plandadır.


İşe Alım Süreci

İşe alım sürecinde ilk mülakat İnsan Kaynakları tarafından yapılmakta, uygun bulunan adaylar ile teknik/mesleki konuların ağırlıkta olduğu ikinci mülakatlar, ilgili yöneticilerin katılımıyla gerçekleşmektedir. Yapılan değerlendirmeler ve referans araştırmaları sonucu, olumlu bulunan adayla mutabık kalınarak işe alım süreci tamamlanmış olur.

Ayrıca Mono Mimarlık, ofis ve şantiyelerde olmak üzere, yaz döneminde Mimarlık ve Mühendislik bölümü öğrencilerine staj yapma olanağı da sunmaktadır.
(Staj yapmak isteyen öğrencilerin öğrenimleri gereği stajlarının zorunlu olması koşulu aranır.)

Gelişen ve büyüyen Mono Mimarlık bünyesinde yer almak için;
insankaynaklari@monomimarlik.net adresine özgeçmişinizi gönderebilir; güncel ilanlara aşağıdaki adreslerden ulaşabilirsiniz.